На Майдані мало не вчинили самосуд над злодіями з Донеччини (ВІДЕО)
23.12.2013, 15:04
У Київській міській державній адміністрації, деякі приміщення якої використовуються протестуючими для обігріву та відпочинку, а також для приготування їжі, вчора було затримано двох злодіїв.

Як повідомляють Коментарі, посилаючись на інформацію представника протестуючих, два молодих жителя Донбаса промишляли крадіжками приватного майна та грошей у людей, які спали в КМДА.

Злочинці не гребували ні технікою, яку мали при собі дівчата, що працюють на кухні Майдану, ні гаманцями майданівців похилого віку, які не можуть ночувати у палатках і тому шукають прихистку на ніч в стінах КМДА.

Самооборона знайшла у затриманих частину вкраденого і «причепурила» їх, написавши на лобі в кожного «ВОР» та зробивши добре помітну повязку із написом «ЗЛОДІЇ!».

Люди біля КМДА готові були здійснити самосуд над цими двома недостойними уродженцями Макіївки, але Самооборона Майдану не дала бити злодюг, примусивши їх публічно вибачитися за свої діяння. Подальшу долю злочинців мав вирішити Майдан.

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Україна | Теги: євромайдан, кмда

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...