Розпочався прийом у Всеукраїнське об'єднання "Майдан"
24.12.2013 17:04
Всеукраїнське об'єднання "Майдан" розпочинає прийом громадян у свої лави. Про це розповів на прес-конференції заступник лідера "Батьківщини" Олександр Турчинов.

"Сьогодні у другій половині дня на Майдані ми починаємо прийом бажаючих вступити до Всеукраїнського об'єднання".

У свою чергу лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк додав, що на даний момент об'єднання проходить процес легалізації і працює над програмними засадами своєї діяльності

"Наше основне завдання - це максимальна кількість людей".

За його словами запускається інтернет-ресурс об'єднання, також проводиться видача посвідчень і значків.

"Ми поставили кілька завдань: перше - формування нової Конституції, де український народ повинен відчути, що він керує країною. Друге - формування плану дій для країни, і саме для цього ми формуємо групи по кожному сектору, починаючи від економіки і закінчуючи зовнішньою політикою."

Окрім того, за словами Яценюка, у вівторок будуть сформовані спеціальні групи, які надаватимуть юридичну, фінансову та організаційну підтримку активістам Євромайдану, які переслідуються за участь в акціях протесту на місцях, зокрема у Харкові й Одесі.

"І четверте, це наша боротьба щодо участі та захисту результатів президентських виборів у 2015 році."

Як повідомляє Українська правда, статочну програму діяльності обіцяють за три дні.

Як повідомлялося, 22 грудня Народне віче на Євромайдані у Києві ухвалило резолюцію про створення загальнонаціональної організації Народне об'єднання "Майдан".
Теги: майдан, євромайдан, турчинов


Читайте також:
Коментарі
avatar