Інна Богословська закликала регіоналів виходити із партії та фракції
25.12.2013 18:21
Екс-член Партії регіонів, народний депутат, Інна Богословська закликала регіоналів "негайно розлучатися з бандитами при владі і від влади" та покидати цю фракцію і партію.

"Виходьте з фракції, з Партії регіонів - інакше вся ваша життєва історія, репутація, яку ви створювали роками, піде нанівець. Ваше мовчання буде сприйнято більшістю суспільства як сприяння безпредєльщикам! Залишаючись в ПР або разом з нею Ви приймаєте на себе відповідальність за побиття людей не тільки на майданах, а й на дорогах, за камери стеження в спальнях, за спалені машини і будинки простих людей, за списки вічно немитого і нечесаного "шарикова" від ПР...", — пише вона у своєму блозі на "Українській правді".

Вона також закликала усіх лідерів бізнесу припинити підтримувати Партію регіонів ресурсами чи людьми.

Ви не пробачите цього собі, коли з вами почнуть розправлятися так само! І вам не пробачать, якщо ви зараз залишитеся поруч з цими бандитами! Вони перейшли межу! Вони вже ніколи не виграють вибори в цій країні! Вони вже ніколи не підроблять результати виборів у цій країні. Тому що їх тепер ненавидять!, - додає Богословська.

Окрім того, нардеп закликала людей фіксувати усі випадки вимагання хабарів і негайно надсилати інформацію або у ЗМІ, або ж на її сайт.

Нагадаємо, вночі на 25 грудня побили в Борисполі журналістку Тетяну Чорновол.

В ефірі Громадського.ТВ повідомили, що після побиття журналістку Тетяну Чорновол вже перевезли до київського "Бориса".

Сама Чорновол пов’язує напад зі своєю активною громадською діяльністю. Джерело: http://24tv.ua/

Теги: Інна Богословська, журналіст, євромайдан, Таня Чорновол


Читайте також:
Коментарі
avatar