Україні пропонують доступ на ринок ЄС без шкоди співробітництва з Росією
31.12.2013, 16:43
Представництво Європейського Союзу в Києві повідомило, що зона вільної торгівлі, передбачена Угодою про асоціацію, пропонує Україні доступ на ринок ЄС, "без шкоди для традиційної торгівлі або співробітництва з Росією".

Про це йдеться у поширеному прес-релізі представництва ЄС, повідомляє канал новин 24.

Щодо "можливих втрат для української економіки внаслідок підписання Угоди про асоціацію, що включає поглиблену і всеосяжну зону вільної торгівлі" представництво ЄС підкреслює: "Деякі цитовані цифри жодним чином не відображають істинних вигод тісних зв'язків з ЄС для України.

У повідомленні зазначається, що досвід країн Центральної Європи показує, що асоціація з ЄС приносить користь обом сторонам.

Поглиблена та всеохоплююча ЗВТ з ЄС, як наголошується в прес-релізі, "пропонує Україні доступ на ринок ЄС, без шкоди для традиційної торгівлі або співробітництва з Росією".

"Так само, як великі компанії ЄС продають свою продукцію на різних ринках по всьому світу, українські виробники могли б продовжувати продавати свої товари на російському ринку, в той же час шукаючи нові можливості на загальному ринку ЄС, який являє собою більше 22% світової економіки", - йдеться в прес-релізі.

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Світ | Теги: ЄС, митний союз

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...