Величезна кількість українців на Майдані Незалежності заспівали гімн (ВІДЕО)
01.01.2014 16:35
Одразу після настання нового, 2014 року маси людей на майдані Незалежності в Києві виконали Гімн України, тримаючи в руках ліхтарики та мобільні телефони.

Вони спробували перевершити світове досягнення з одночасного виконання національного гімну. Для фіксування рекорду були запрошені експерти з Книги рекордів Гіннеса, результати їхньої роботи стануть відомі пізніше.

Після велелюдного виконання гімну зі сцени Євромайдану один із лідерів «Батьківщини» Олександр Турчинов зачитав вітання з Новим роком від ув’язненої Юлії Тимошенко. Потім зі своїми привітаннями звернулися лідери опозиції - Олег Тягнибок, Віталій Кличко та Арсеній Яценюк.

Після цього відбувся святковий феєрверк і розпочався концерт.

Також на новорічному Євромайдані відбулася вистава «Зіркового вертепу», в якому взяли участь політики, музиканти та громадські діячі, зокрема, письменники брати Капранови, співачка Руслана та інші.

Новий рік зустріли на Євромайдані дуже багато людей: повністю заповненим був власне майдан Незалежності, а також вулиця Інститутська до барикад, схили Жовтневого палацу. Значна частина людей розташувалася на Хрещатику, з боку Київради. Дуже багато з них прийшли з дітьми. http://youtu.be/d7ds5qcwZjY
Джерело: http://www.radiosvoboda.org/

Теги: рекорд, євромайдан, майдан, гімн


Читайте також:
Коментарі
avatar