Я зроблю все, щоб переміг опозиційний кандидат, - Богословська (ВІДЕО)
03.01.2014 14:47
За словами нардепа, екс-члена Партії регіонів Інни Богословської, їй дуже прикро, що у той час, коли люди були готові виходити з фракції ПР і мали написати заяви, опозиція продемонструвала повну свою неготовність.

"З цими людьми ніхто не говорив, ніхто не заявив, що їх підтримають, що їх захистять у разі чого. І коли я не один раз говорила з цими хлопцями, що відбувається, вони казали мені: "Інно, з нами ніхто ні про що не говорив", - розповіла Богословська каналу новин 24.

Окрім того, вона додала, що не дозволить нікому її зараз використати, щоб розбити Опозиційний табір.

"Тому я зараз одразу заявляю, що ніякої моєї участі в президентських виборах не буде. Друге, я зроблю все, щоб переміг опозиціний кандидат, і я зроблю все, якщо будуть розроблятися всякого роду пропозиції по командах і я буду корисна в цих командах, щоб свої вміння, досвід і силу до цього докласти", — запевнила Богословська.

Нагадаємо, одразу після ночі розгону Євромайдану 30 листопада нардеп Інна Богословська заявила, що виходить зі складу Партії регіонів. http://24tv.ua/resources/videos_download/2014/01/396181_mobile.mp4

Теги: Богословська, опозиція, євромайдан


Читайте також:
Коментарі
avatar