В США температура сягнула -50 градусів (ВІДЕО)
06.01.2014 18:26
США потерпають від лютих морозів. Американські метеорологи вже назвали цьогорічну зиму найхолоднішою за останні 20 років.

Як повідомляє ТСН, посилаючись на інформацію CNN, в штаті Міннесота температура повітря впала нижче нуля до позначки мінус 55 градусів за Цельсієм. Трохи тепліше в Іллінойсі. Температура повітря в Чикаго – 34 градуси морозу. Вулиці замели снігопади.

В країні скасовано понад 2,4 тисячі авіарейсів через тяжкі погодні умови. У Сент-Луїсі, Чикаго, Детройті, Індіанаполісі і Мілвокі зупинені заняття в школах через люті морози.

"Справа зовсім не в снігу, а в лютому морозі. От що нас лякає і чого ми давно не бачили", - сказав мер Індіанаполіса Грег Баллард.

Морози дісталися і до південних штатів. Влада штату Алабама оголосила надзвичайний стан через холод, якого в південному штаті не бачили з 1994 року.

Про небачені морози повідомляють і в штаті Флорида. В деяких штатах через холод мешканці залишилися без електрики. Зокрема в штаті Індіана без світла 15 тисяч людей, в Іллінойсі – 6,8 тисяч, а в штаті Міссурі 2,2 тисячі.

При цьому на Алясці зберігається температура повітря не нижча дванадцяти градусів морозу. http://youtu.be/-_r9IRaTqKo
Фото: http://www.reuters.com/

Теги: сша, заметіль, Погода, мороз


Читайте також:
Коментарі
avatar