Спеціально для Кисельова львівські студенти зняли кліп про Євромайдан (ВІДЕО)
08.01.2014 13:14
Кліп на пісню «Час дати відсіч!» молодого українського гурту «Хочу ЩЕ!» вже в першу добу після його публікації на YouTube, набрав майже 20 000 переглядів.

Кліп об’єднав найважливіші моменти українського Євромайдану: «марш мільйонів», барикади на головній площі країни, напружене протистояння з «Беркутом», розповіли в прес-службі музикантів.

У львівському гурті «Хочу ЩЕ!» переконані: музиканти повинні сказати своє слово на підтримку демократичних прагнень українського народу, адже «Євромайдан – це революція цінностей, а не політичне формування, і залишатися осторонь митці не мають права».

Матеріал для нового відео знімали понад місяць. Режисер Теодор Нещадим відзначив, що кадри аерозйомки Євромайдану з аудиторією близько мільйона осіб у відео включили спеціально для російського телеведучого Дмитра Кисельова, в якого часто виникають проблеми з підрахунком кількості українських мітингувальників.

«Хочу ЩЕ!» написали пісню «Час дати відсіч!» ще рік тому, але події Євромайдану надали їй нового змісту. У новому кліпі львівських музикантів багато символіки: національні прапори, калина, революційні бочки з вогнем. І, звісно, не обійшлося без «йолки» – головного атрибуту цьогорічних зимових свят українців.

Джерело: http://espreso.tv/

Теги: хочу ще, євромайдан, кліп, студенти, кисельов


Читайте також:
Коментарі
avatar