Аномально тепла зима в Україні побила 130-річний рекорд
10.01.2014 16:28
В Україні панує нетипово тепла зима. Біологи та екологи б'ють на сполох, адже температура перевищує багаторічні показники на 9 градусів, а в ніч з 5 на 6 січня був побитий 130-річний рекорд: +5.

Метеоролог Наталка Діденко розповідає в сюжеті ТСН, що аномалії відбуваються щорічно в кожній країні, тому нетипове потепління - природне явище для України. До того ж, на сьогоднішній день на погоду нашої країни впливає м'яке повітря Атлантичного океану.

Синоптики пояснюють, що теперішнє потепління є природнім. Зараз на погоду в Україні впливає тепле повітря Атлантичного океану.

Крім циклонів, причиною різких погодних змін стала сонячна активність. Експерти стверджують, що за останнє десятиліття вона істотно зменшилася. З цієї причини японські і російські вчені вже охрестили новий період, як Льодовиковий.

Науковий співробітник відділу фізики Сонця головної астрономічної ОБС Сергій Осипов пояснив, що якщо і далі буде падати сонячна активність, то зменшиться кількість плям на Сонці, тому є загроза того, що буде похолодання. Зниження сонячної активності призводить до меншого нагрівання землі, посилюється хмарність, що не пропускає тепло на землю. Тому почне відновлюватися льодовиковий покрив і Північного, і Південного полюсів.

Насправді ж такі льодовикові періоди бувають раз на 100 тисяч років. І тому точно сказати, коли саме Земля замерзне знову, не можна.

Найближчі ж прогнози показують, що зима все-таки не омине й Україну. Метеоролог Наталка Діденко розповіла, що 13 січня поступово починається похолодання, тобто на старий Новий рік до нас прийде зима. Температура знизиться до 5-7 градусів нижче нуля. На Василя та Маланку українці зможуть потішитися морозним повітрям та снігом. Фото: http://ufo-log.ru/

Теги: аномалія, зима, Погода, гідрометцентр


Читайте також:
Коментарі
avatar