Міндоходів інформує платників податків
12.01.2014 13:17
ДПІ у Личаківському районі міста Львова Головного управління Міністерства доходів і зборів України інформує платників податків:

Скасовуються свідоцтва платника ПДВ та платника єдиного податку

Реєстрація платником ПДВ та єдиного податку здійснюватиметься шляхом внесення записів до відповідних державних Реєстрів. Для підтвердження реєстрації платниками ПДВ та єдиного податку органи Міндоходів за заявою платника податку будуть безкоштовно видавати виписки з Реєстру платників податку на додану вартість та з Реєстру платників єдиного податку.

На веб-порталі Міндоходів буде вільний доступ до даних з Реєстру платників ПДВ та Реєстру платників єдиного податку .

Крім того, при проведенні перевірок контролюючі органи не мають права вимагати отримання виписки з відповідного Реєстру про взяття платника податків на облік відповідно до вимог Податкового кодексу.

Повідомлення за формою №20-ОПП подаються лише за основним місцем податкового обліку

Скасовано необхідність подання платником податків повідомлень про об’єкти оподаткування за місцезнаходженням кожного з таких об’єктів. Про всі свої об’єкти платник податків повинен повідомляти тільки за основним місцем податкового обліку (ст. 63 ПКУ).

Про зміни до облікових даних повідомляти контролюючий орган платнику податків не обов’язково

У разі виникнення змін у реєстраційних даних платника податку подавати уточнюючі документи до контролюючого органу не обов’язково, якщо такі зміни вносяться до Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців. Державні установи будуть самостійно отримувати необхідні відомості з Єдиного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців.
Теги: Міндоходів, податкова, ДПІ


Читайте також:
Коментарі
avatar