Нацкомісія виявила в Україні нову фінансову піраміду
13.01.2014 14:46
Національна комісія з регулювання ринків фінансових послуг виявила фінансову пірамідальну схему Businesstheman.

Про це йдеться в повідомленні комісії, пише korrespondent.net.

У грудні 2013 року Нацфінпослуг було виявлено масові випадки отримання громадянами електронних листів з пропозиціями приєднатися до бізнес-програми Businesstheman.

За умовами програми початковий внесок для вступу у «першу частину» програми становить 25 гривень (сума сплачується «куратору» - особі, яка подала лист і вже є учасником програми).

Після сплати вступної суми учасник програми повинен особисто знаходити «клієнтів» шляхом відправлення електронних листів з пропозиціями приєднатися до програми, а на отримані від «клієнтів» кошти, учасник купує «другу частину» програми за 50 гривень і продовжує шукати «клієнтів».

Одночасно «клієнти» вказують учасника програми відповідним «куратором», у якого будуть купувати такі «частини програми» нові «клієнти».

Програмою Businesstheman передбачено «десять частин», ціна покупки кожної наступної «частини програми» вища від попередньої удвічі, при цьому участь у програмі, згідно з анонсованими умовами, в цілому повинна принести її учаснику близько 750 млн гривень прибутку.

Нацфінпослуг попереджає, що програма Businesstheman має всі ознаки пірамідальної схеми і є незаконною відповідно до чинного законодавства.

Комісія закликає громадян утриматися від участі в цій програмі в разі отримання відповідного листа на електронну адресу. Фото: http://www.kenbostrombooks.com/

Теги: бізнес, піраміда, Businesstheman


Читайте також:
Коментарі
avatar