В Україні запровадили цензуру - за наклеп тепер будуть саджати
16.01.2014 17:10
Верховна Рада проголосувала за законопроект № 3879, внесений депутатами від Партії регіонів Вадимом Колесніченком та Володимиром Олійником, яким, зокрема, забороняються колони більше п'яти автомобілів без попереднього повідомлення МВС, а також збір персональних даних про суддів .

Закон був проголосований шляхом підняття рук, повідомляє Gazeta.ua. Голова лічильної комісії оголосив , що його підтримали 235 депутатів. Закон доступний на сайті Ради.

"Здійснення особою, яка керує транспортним засобом, руху в колонах у складі більше п'яти транспортних засобів без погодження умов та порядку руху з відповідним підрозділом Міністерства внутрішніх справ України, що забезпечує безпеку дорожнього руху, що спричинило створення перешкод для дорожнього руху, тягне за собою накладення штрафу... або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від одного до двох років з оплатним вилученням транспортного засобу у його власника або без такого", - сказано в законі.

Крім того, Рада заборонила "незаконне збирання, зберігання, використання, знищення, поширення конфіденційної інформації про суддю, його близьких родичів або членів сім'ї, розповсюдження матеріалів або інформації, які носять явно образливий характер і демонструють зневагу до судді або правосуддя, тиск, залякування або втручання в будь-якій формі в діяльність судді, вчинені з метою помсти, перешкоджання виконанню суддею службових обов'язків або з метою добитися винесення неправосудного рішення, чи публічні заклики чи розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій ".

Такі дії будуть каратися штрафом або виправними роботами, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до двох років. Фото: http://www.snob.ru/

Теги: опозиція, свобода слова, голосування, журналісти, цензура, верховна рада


Читайте також:
Коментарі
avatar