ДПІ у Личаківському районі інформує щодо підсумків роботи за 2013 рік
18.01.2014 00:42
ДПІ у Личаківському районі міста Львова Головного управління Міністерства доходів і зборів України інформує платників податків щодо підсумків роботи інспекції за 2013 рік:

9,7 мільйонів гривень плати за спеціальне використання води надійшло до зведеного бюджету Личаківського району

Платниками збору відповідно до ст.323 Податкового кодексу України є: водокористувачі - суб’єкти господарювання незалежно від форми власності: юридичні особи, їх філії, відділення, представництва, інші відокремлені підрозділи без утворення юридичної особи, постійні представництва нерезидентів, а також фізичні особи - підприємці, які використовують воду, отриману шляхом забору води з водних об’єктів (первинні водокористувачі) та/або від первинних або інших водокористувачів та використовують воду для потреб гідроенергетики, водного транспорту і рибництва.

Протягом року платниками цього податку були 224 підприємства, та 98 фізичних осіб Личаківського району.

За 12 місяців минулого року до зведеного бюджету Личаківського району надійшло 9,7 мільйонів гривень збору за спеціальне використання води, що на 8,6 мільйони гривень більше в порівнянні з 2012 роком.

До місцевого бюджету Личаківського району надійшло майже 29 мільйонів плати за землю

Платниками цього податку відповідно до ст.269 Податкового кодексу України є: власники земельних ділянок, земельник часток (паїв), землекористувачі та орендарі земельних ділянок.

Протягом року платниками цього податку були 373 землекористувачі, 243 орендарі земельних ділянок – юридичні особи, та 4722 власники земельних ділянок – фізичні особи Личаківського району.

За 12 місяців минулого року до місцевого бюджету Личаківського району надійшло 28,9 млн.грн. плати за землю, що на 1,6 млн..грн. більше в порівнянні з відповідним періодом минулого року, в тому числі від юридичних осіб надійшло 26,8 млн.грн., від фізичних – 1,9млн.грн.

160 мільйонів податку на додану вартість надійшло за минулий рік

За дванадцять місяців минулого року платники податку на додану вартість, які перебувають на обліку в ДПІ у Личаківському районі ГУ Міндоходів у Львівській області сплатили 160 млн. грн. ПДВ, що на 16,8 млн.грн. перевищує показник 2012 року.

Майже 99% цієї суми надійшло від платників податків - юридичних осіб, яких у районі налічується 978.

З початку 2013 року від фізичних осіб-підприємців надійшло 1,4 млн. грн. податку на додану вартість, що на 269 тис. грн. перевищує плановий показник 2013 року.

Спрощенці Личаківського району сплатили до бюджету 28,8 млн. грн. єдиного податку

За дванадцять місяців минулого року платники податків, які перебувають на обліку в ДПІ у Личаківському районі ГУ Міндоходів у Львівській області та застосовують спрощену систему оподаткування, сплатили 28,8 млн. грн. єдиного податку. Майже 68% цієї суми надійшло від спрощенців-фізичних осіб, яких у районі налічується 3,6 тисячі.

Протягом 2013 року від фізичних осіб-підприємців місцевий бюджет отримав 19,6 млн. грн., що на 6,2 млн. грн. більше у порівнянні з аналогічним періодом 2012 року.

Юридичні особи, які перебувають на спрощеній системі сплатили до місцевого бюджету 9,2 млн. грн. єдиного податку. Бюджет отримав додаткових 1,7 млн. грн. порівняно з 2012 роком.

167,5 мільйони гривень надійшло єдиного соціального внеску за три місяці 2013 року

За жовтень-листопад-грудень минулого року до ДПІ у Личаківському районі м.Львова Головного управління Міндоходів у Львівській області надійшло понад 11 тисяч звітів з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, з них 82% поступило в електронному вигляді. Надходження від сплати єдиного соціального внеску склали 167,5 млн. гривень.

Нагадаємо, звітність щодо єдиного соціального внеску суб’єкти господарювання можуть подавати засобами електронного зв’язку із застосуванням електронного підпису, на паперових носіях разом із електронною формою та, якщо у страхувальника менше п’яти осіб, то він може подати звіт у паперовому вигляді.

Для електронного звітування платника потрібно тільки завантажити відповідну програму і отримати електронний ключ, який Міндоходів надає безкоштовно. Звітність в електронному вигляді потрібно надсилати на єдину адресу Інформаційного порталу Міністерства доходів і зборів України zvit@sta.gov.ua.

Міндоходів у розділі «Реєстри» за адресою: http://minrd.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/111543.html

За 12 місяців 2013 року до ДПІ у Личаківському районі м.Львова ГУ Міндоходів у Львівській області надійшло 34 звернення від громадян

У зверненнях були порушені такі питання: оподаткування доходів від здійснення підприємницької діяльності - 6, питання, пов`язані з реєстраційним номерами облікової картки - 2, інформування про можливе ухилення від сплати податків - 11, праця, заробітна плата, дохід третіх осіб - 5, не належать до компетенції податкових органів – 2, інші - 8. Протягом року надійшло 11 запитів про надання публічної інформації.

Скарг та пропозицій не надходило.

Для оперативного розв`язання проблемних питань, що виникають у платників податків та громадян, в інспекції працює приймальня громадян. Найактуальнішими під час проведення особистих прийомів були питання реєстрації платником ПДВ.

За 12 місяців до ДПІ у Личаківському районі м.Львова ГУ Міндоходів у Львівській області на сервіс "Пульс” для відповідного реагування надійшло 9 інформаційних карток

З них 5 - від представника юридичних осіб, 2 - від фізичної осіби-підприємця, 1– від представника фізичної особи, 1- анонімний дзвінок.

Запитувачів цікавили питання щодо роботи органів Міндоходів, надання податкової знижки за навчання та інше.

Кожний громадянин в обов`язковому порядку отримав зворотний дзвінок з інформацією про вжиті заходи. Всі запити були оперативно розглянуті протягом одного дня. Порушені питання вирішені по суті.

Шановні платники податків, з метою оперативного вирішення суперечливих питань, що виникли у сфері адміністрування податків та під час здійснення митного контролю і митного оформлення, звертайтесь за номером "Пульсу” (044) 284-00-07.

Лінія працює цілодобово, за принципом call-back, співробітники Міністерства доходів і зборів приймають звернення, а потім повідомляють заявника про результати перевірки.
Теги: Міндоходів, податкова, ДПІ


Читайте також:
Коментарі
avatar