Якби я міг обирати - залишився б в Україні, тут прекрасні люди (ВІДЕО)
24.01.2014 14:41
29-річний журналіст польського телеканалу Republika Бартоломей Маслянкевич з Варшави підкорив YouTube репортажами з України.

Маслянкевич разом оператором записав репортаж про те, як співробітники Беркуту та ВВ "зачищали" вулицю Грушевського і нападали мітингувальників. Відеорепортаж сміливого поляка менш ніж за добу зібрав біля 150 тисяч переглядів в Інтернеті.

В ефірі Громадського радіо Бартоломей розповів, що, звісно, відчував страх перед людьми зі зброєю: "Але я хотів, щоб на іншому кінці світу побачили, що робиться на цьому - це наша професія".

Бартоломей говорить, що намагався показати глядачеві, чому один українець б'ється проти іншого.

Родом він з Варшави, хоча його батько народився у Луцьку, а згодом виїхав до Польщі.

"Я не військовий журналіст і сподіваюсь, що це був мій перший і останній досвід такої війни. Я дуже хочу, щоб цей конфлікт на цих 5-ти жертвах і завершився", - говорить він.

При цьому польский журналіст додає, що бачив і у Польщі маніфестації з поліцією та сутички, але такі, де гинуть люди - вперше.

В Україні Маслянкевич втретє - два рази приїздив саме на Майдан.

"У вас чудові люди! Україна - прекрасний край, Україна - це Європа. Польща краще розвинена економічно, але якби я міг обирати - залишився б в Україні. Тут прекрасні люди", - цитує Бартоломея МаслянкевичаЕspreso.tv.


Теги: журналіст, активісти, Польща, протистояння. барикади, євромайдан, Бартоломей Маслянкевич


Читайте також:
Коментарі
avatar