Кличко звернувся до міліції, суддів і прокурорів: захищайте людей (ВІДЕО)
25.01.2014, 17:49
Лідер УДАРу Віталій Кличко звернувся до міліції, спецпідрозділів, суддів та прокурорів і закликав їх не брати участі в репресіях і захистити громадян України. Відеозвернення розміщене на офіційному сайті УДАРу.

«Я звертаюся до тих, хто повинен захищати в країні правопорядок, закони і Конституцію, справедливість і права людини. Я звертаюся до міліції, внутрішніх військ, спрецпідрозділів, суддів і прокурорів. Сьогодні від вас багато в чому залежить, чи вдасться розв’язати політичну кризу в країні, зупинити репресії, насилля і терор, які розгорнула влада, і вдає ніби нічого не відбувається», – заявляє Кличко.

«Відбувається! Сьогодні вас змушують захищати режим, проти якого повстала країна. Не виконуйте злочинних наказів, не ухвалюйте несправедливих і протизаконних рішень, не беріть участі в репресіях проти громадян України. Нашої з вами країни. Захистіть сьогодні людей!», – наголосив лідер УДАРу.

Джерело: http://www.radiosvoboda.org/

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Україна | Теги: Протест, віталій кличко, спротив, звернення, євромайдан, влада

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...