Яункович запропонував Яценюку посаду прем'єр-міністра, а Кличку віце-прем'єра
25.01.2014 20:44
Завершилася зустріч президента України Віктора Януковича та учасників робочої групи з врегулювання політичної кризи з лідерами опозиційних парламентських фракцій Володимиром Кличком, Арсенієм Яценюком та Олегом Тягнибоком, повідомляється на сайті глави держави.

"Зустріч тривала більше трьох годин", - зазначено в повідомленні.

У зустрічі брали участь голова адміністрації президента, керівник робочої групи Андрій Клюєв, перший заступник глави адміністрації президента Андрій Портнов, міністр юстиції Олена Лукаш.

Як повідомляє Еspreso.tv, Яункович запропонував Яценюку посаду прем'єр-міністра, а Кличку дебати.

Про це йдеться на сайті президента.

Міністр юстиції України Олена Лукаш:

Задля забезпечення широкого громадського діалогу Президентом України викликано на публічні дебати Віталія Кличка, на які той надав свою згоду.

Також Президентом України запропоновано посаду Прем’єр-міністра України Арсенію Петровичу Яценюку. У разі згоди останнього зайняти пост Прем’єр-міністра України Президентом України буде прийнято рішення про відставку Уряду.

Посаду Віце-прем'єра з гуманітарних питань Президентом України запропоновано Віталію Кличку. Президент України переконаний, що спільна робота разом з опозицією допоможе державі об’єднатися і провести необхідні реформи для держави і суспільства. Президент України вкотре висловив жаль з приводу всіх трагічних випадків, поранень, жертв конфліктів останніх днів та наголосив на неприпустимості насильства. Ми засуджуємо всі радикальні сценарії та їхні наслідки. Переговори будуть продовжуватися за домовленістю сторін.
Теги: Протест, переговори, опозиція, євромайдан


Читайте також:
Коментарі
avatar