Яункович запропонував Яценюку посаду прем'єр-міністра, а Кличку віце-прем'єра
25.01.2014, 21:44
Завершилася зустріч президента України Віктора Януковича та учасників робочої групи з врегулювання політичної кризи з лідерами опозиційних парламентських фракцій Володимиром Кличком, Арсенієм Яценюком та Олегом Тягнибоком, повідомляється на сайті глави держави.

"Зустріч тривала більше трьох годин", - зазначено в повідомленні.

У зустрічі брали участь голова адміністрації президента, керівник робочої групи Андрій Клюєв, перший заступник глави адміністрації президента Андрій Портнов, міністр юстиції Олена Лукаш.

Як повідомляє Еspreso.tv, Яункович запропонував Яценюку посаду прем'єр-міністра, а Кличку дебати.

Про це йдеться на сайті президента.

Міністр юстиції України Олена Лукаш:

Задля забезпечення широкого громадського діалогу Президентом України викликано на публічні дебати Віталія Кличка, на які той надав свою згоду.

Також Президентом України запропоновано посаду Прем’єр-міністра України Арсенію Петровичу Яценюку. У разі згоди останнього зайняти пост Прем’єр-міністра України Президентом України буде прийнято рішення про відставку Уряду.

Посаду Віце-прем'єра з гуманітарних питань Президентом України запропоновано Віталію Кличку. Президент України переконаний, що спільна робота разом з опозицією допоможе державі об’єднатися і провести необхідні реформи для держави і суспільства. Президент України вкотре висловив жаль з приводу всіх трагічних випадків, поранень, жертв конфліктів останніх днів та наголосив на неприпустимості насильства. Ми засуджуємо всі радикальні сценарії та їхні наслідки. Переговори будуть продовжуватися за домовленістю сторін.

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Україна | Теги: Протест, переговори, опозиція, євромайдан

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...