Розпочалась кампанія декларування доходів громадян
28.01.2014 13:40
ДПІ у Личаківському районі міста Львова Головного управління Міністерства доходів і зборів України інформує платників податків, про початок кампанії декларування доходів громадян.

Порядок оформлення декларації про майновий стан і доходи громадян


Декларація про майновий стан і доходи, одержані громадянами у 2013 році подається за новою формою, затвердженою наказом Міністерства доходів і зборів України від 11.12.2013 р. №793.

Порядок подання декларації

Податкова декларація подається до контролюючого органу в один із таких способів за вибором платника податку:

- в паперовій формі особисто платником або уповноваженою на це особою;

- надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення - не пізніше, ніж за десять днів до закінчення граничного терміну подання декларації, (граничний термін подання річної декларації для громадян 1 травня звітного року);

- засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису у порядку, визначеному законодавством - не пізніше закінчення останньої години дня, у якому минає такий граничний термін.

В електронній формі платники податків можуть подати податкову декларацію до контролюючих органів засобами електронної пошти через Інформаційний портал Міндоходів.

Для подання податкових декларацій в електронній формі у режимі реального часу (on-line) платнику податків необхідно:

1. Отримати електронний цифровий підпис, який безкоштовно видається Акредитованим центром сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів;

2. Завантажити з сайта Акредитованого центру сертифікації ключів програмне забезпечення – „Програмний комплекс користувача ЦСК”. Встановити програмне забезпечення на персональному комп’ютері та виконати необхідні налаштування допоможе інструкція користувача.

3. Авторизуватися за допомогою особистого електронного ключа та розпочати роботу.

Подати декларацію в електронній формі можна за допомогою сервісу «Заповнення декларації про майновий стан і доходи», який розміщений на веб-порталі Міндоходів в розділі «Декларування он-лайн» за адресою: http://minrd.gov.ua/incomedecl
Теги: Міндоходів, податкова


Читайте також:
Коментарі
avatar