"Карпати" розгромили тульський "Арсенал" (ВІДЕО)
31.01.2014 11:19
Львівські "Карпати" провели третій товариський матч на тренувальному зборі в Туреччині. "Зелено-білі" перемогли тульський "Арсенал" з рахунком 6:1.

Гра проти команди ФНЛ (аналог першої ліги), яку очолює відомий радянський футболіст Дмитро Аленічев, невдало почалася для львів'ян. На 17-й хвилині росіяни заробили пенальті і Кутьїн з позначки переграв Романа Підківку.

Львів'яни одразу відігралися. Зеньов на швидкості пролетів повз кількох захисників, змістився в центр і віддав передачу на Гладкого, який уник офсайду і переграв знаменитого голкіпера Олександра Філімонова.

Другий гол леви забили на 40-й хвилині. Льопа ефектно пробив зі штрафного, перекинувши стінку – Філімонов лиш поглядом проводжав м'яч у сітку. А на перерву "карпатівці" пішли за рахунку 3:1.

Костевич подав кутовий, після якого Зеньов у красивому стрибку вперіщив м'яча головою в дев'ятку.

На 56-й хвилині Бохашвілі не пошкодував м'яча юному Завійському, а тому нічого не залишалося, як переправити його у ворота.

Невдовзі свою майстерність показав Младен Бартуловіч. В оточенні трьох суперників він проштовхнув м'яча на Бохашвілі і цього разу Євген усе зробив сам.

А масну крапку поставив Денис Васін. Нападник відірвався від опіки захисника, обіграв воротаря, який кинувся йому на перехоплення, наблизився до воріт і пробив повз іншого оборонця, який кинувся рятувати ситуацію. У підсумку, 6:1 – результат хоч і не важливий, але все ж приємний.

Додамо, що "Карпати" перемогли втретє поспіль. Наступним суперником "левів" буде польський "Рух" з Хожува. Цей поєдинок відбудеться 1 лютого.

"Карпати" - "Арсенал" (Тула, Росія) - 6:1 (3:1)

Голи: 0:1 - Кутьїн (17, пен), 1:1 - Гладкий (18), 2:1 - Льопа (40), 3:1 - Зеньов (45), 4:1 - Завійський (56), 5:1 - Бохашвілі (61), 6:1 - Васін (86)

"Карпати" 1-й тайм: Підківка, Костевич, Пластун, Новотрясов, Пашаєв, Голодюк, Чачуа, Федорчук, Льопа, Зеньов, Гладкий.

"Карпати" 2-й тайм: Ільющенков, Маркович, Балажіц, Гітченко, Мартинюк, Даушвілі, Страшкевич, Завійський, Бартуловіч, Васін, Бохашвілі.

Попередження: Страшкевич (60), Страшкевич (85), Бартуловіч (90)