Відбулась презентація офіційного логотипу заявки Львова на Олімпіаду-2022
01.02.2014 20:51
У четвер, 30 січня, під час урочистої церемонії проводів олімпійської збірної України на XXII зимові Олімпійські ігри 2014 року відбулася презентація офіційного логотипу заявки Львова на право проведення зимових Олімпіади-2022.

Про це пише офіційний сайт Національного олімпійського комітету України.

В.о. віце-прем'єр-міністра Олександр Вілкул та президент НОК України Сергій Бубка презентували логотип заявки Львова на право проведення Зимових Олімпійських та Паралімпійських Ігор 2022 року.

«Логотип, який буде представляти у світі Львів та Україну, вибрано не у кабінетах. У його виборі взяли участь майже 60 тисяч українців. Голосування тривало з 13 по 26 січня на спеціально створеному сайт www.lviv2022.in.ua. За логотип-переможець проголосували понад 32 тисяч українців», - сказав Олександр Вілкул.

«Олімпійські амбіції України проявляються не тільки у прагненні наших спортсменів до перемоги на зимовій Олімпіаді у Сочі, але й у бажанні провести таке свято спорту в Україні. Адже це – унікальний спосіб підняти спортивний рівень держави, стимулювати економіку, туризм, покращити міжнародний імідж країни», - наголосив президент НОК України Сергій Бубка.

Генеральний директор Заявкового комітету Львів-2022 Сергій Гончаров зазначив: «Триває дуже жорстка боротьба під час вибору МОКом міста-переможця. У нас дуже серйозні конкуренти. Але сам факт участі України у цьому змаганні є важливою складовою популяризації країни, Карпатського регіону та Львова. Для підготовки заявки ми залучили кращих світових фахівців».

Усі чотири варіанти логотипів розробили всесвітньовідомі компанії «North design» та «Теnео», які мають успішний досвід з розробки логотипів та позиціонування багатьох Олімпіад та чемпіонатів світу.

Логотип-переможець гармонійно поєднує у собі відкритість Львова світові, його багатонаціональність, багатокультурність, і разом із тим - високу толерантність, привітність. Також у Лого глибока, давня культура міста і регіону поєдналася з надзвичайними природними умовами - унікальними Карпатами, які є невід'ємною частиною історії і сьогоднення міста Лева та його гостей.
Теги: емблема, ЗАЯВКА, олімпійські ігри, олімпіада


Читайте також:
Коментарі
avatar