РФ оголосивла торгівельну війну ЄС через Україну
03.02.2014, 14:31
Російська Федерація почала торговельну війну проти Європейського Союзу через його позиції щодо України. Про це пише польська "Gazeta Wyborcza".

"Після саміту в Брюсселі, на якому ЄС не покинув Україну, Росія почала торговельну війну з Європою ембарго на поставки свинини. А Білорусь не купить картоплю в ЄС", - зазначає видання.

Газета додає, що РФ пояснює заборону випадками африканської чуми в Литві, помічаючи, що ембарго стосується всіх держав Євросоюзу.

"Ця заборона є непропорційною. Наші російські партнери забороняють експорт навіть з тих держав ЄС, де немає таких випадків", - заявив єврокомісар з питань здоров'я Тоніо Борг.

За даними видання, Росія купує близько чверті експорту свинини з держав Євросоюзу - близько 700 тис. тонн вартістю 1,4 млрд євро.

"Москва почала конфлікт відразу після саміту Росія-ЄС, який відбувся минулого вівторка. Саміт відбувся в холодній атмосфері через України. Два місяці там тривають протести через те, що уряд у Києві несподівано відмовився підписати Угоду про асоціацію з ЄС і активізував співпрацю з Росією", - пише видання.

Джерело: http://gazeta.ua/

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Світ | Теги: ЄС, Росія, Торгівля, Євросоюз

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...