Львів'яни долучилися до акції «Не бійся, ти – українець!» (ВІДЕО)
03.02.2014 15:18
Сьогодні в 12:00 колективи Львівської обласної та міської рад долучилися до акції «Не бійся, ти – українець!». Про це повідомляє видання Вголос.

Зокрема, керівництво та працівники обласної ради вийшли на вул. Винниченка і біля барикад заспівали Гімн України.

Також до акції долучили працівники Львівської міської ради, які також заспівали гімн, вийшовши на площу Ринок.

Близько сотні працівників Львівської міської ради покинули свої робочі місця на пів години та вийшли із національними прапорами, щоб підтримати акцію «Не бійся, ти – українець!», анонсовану вчора на майдані Незалежності у Києві.

У цей час державні прапори вивісили на своїх будинках і мешканці Львова.
За словами міського голови Львова Андрія Садового, працівники міської ради вийшли, щоб «висловити свою солідарність з усіма небайдужими українцями, які хочуть жити в країні, якою хочеться гордитися».

«Ми не раби, ми це демонструємо. Я дуже тішуся, що сьогодні Гімн України стає добрим символом. Гімн та прапор України – вже є в серці кожного з нас», – додав він.
Також, як зазначив Садовий, львів’яни повинні показати приклад якісної праці для України.

«Львів є дуже важливий для Майдану, для нашої держави. Всі комунальні підприємства мають працювати злагоджено та чітко, щоб львівські сім’ї мали нормальне відчуття безпеки. Тим більше, як ви знаєте, у нас у Львові немає жодної родини, представники якої би не були на Майданах. Дуже багато працівників міської ради були, є і їдуть на Майдан. Це є природній процес, ми є не байдужі люди, ми повинні показувати приклад», – повідомив міський голова Львова.


Теги: ти – українець, євромайдан, акція, Не бійся


Читайте також:
Коментарі
avatar