В Кримському парламенті почали розколювати Україну
04.02.2014 18:24
Керівники Верховної Ради АР Крим ініціюють внесення змін до Конституції автономії. Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 4 лютого, на засіданні Президії ВР АРК.

Така пропозиція надійшла під час обговорення чергового питання «Про політичну ситуацію в країні».

Депутат ВР Криму, регіонал Володимир Кличников зазначив, що «сьогоднішнє становище Конституції Криму грубо зневажається законодавством України». На його думку, в умовах нинішньої політичної кризи і «прагнення до влади груп національно-фашистського толку» хочуть ліквідувати статус автономії Криму. Тож, за словами регіонала, місцева влада повинна «проявити політичну волю і захистити права та свободи кримчан».

«Я пропоную Президії Верховної Ради Криму включити до порядку денного лютневої сесії наступні питання. Перше – про створення робочої групи щодо змін і доповнень до Конституції АРК і Конституції України, про проведення загальнокримського опитування про статус Криму. Друге – прийняти звернення до президента та Законодавчих зборів Російської Федерації виступити гарантом непорушності статусу автономії Криму, а також непорушності прав і свобод наших громадян», – повідомив Володимир Кличников.

Ініціативу регіонала підтримав спікер парламенту Криму Володимир Константинов і дав доручення юристам вивчити ці питання. Також він попрохав секретаріат підготувати лист до керівництва Російської Федерації про допомогу та захист автономії. З такою ініціативою виступив і депутат Сергій Цеков із партії «Російська єдність».

«Ми просто зобов’язані звернутися до Російської Федерації з урахуванням того, що Крим – це російська автономія: російська за національністю, з культури і мови. Зрозуміло, що це багатонаціональна територія, на якій проживають представники різних національностей у мирі та злагоді, але, тим не менше, нашим захисником може бути тільки Російська Федерація. Тому я закликаю Президію і Верховну Раду АРК підготувати відповідне звернення до Російської Федерації на підтримку допомоги і захисту», – наголосив Цеков.

Ці ініціативи депутати Верховної Ради Криму розглянуть на своєму засіданні 19 лютого. Джерело: http://zik.ua/

Теги: парламент, сепаратизм, розкол, Крим


Читайте також:
Коментарі
avatar