Якщо не буде поступок, Майдан піде на зіткнення, - Мірошниченко
04.02.2014, 19:28
В разі, якщо на цьому тижні так і не буде поставлено на голосування акт про повернення до Конституції 2004 року, то на вулицях України мітингувальники підуть у наступ. Про це в коментарі УНН розповів народний депутат “Свободи” Ігор Мірошніченко.

“Янукович, можливо, і несвідомо, але штовхає вулицю до активних дій. То ж вулиця розпочне знову нагадувати про себе. Я спілкувався з тими людьми, які стоять на вулиці Грушевського та на Майдані і вони готові на будь-які сценарії. Вони готові до боротьби у будь-який спосіб. Якщо влада їх не чує, то вони готові достукатися до неї у будь-який спосіб, який для них є реальним. Ці люди не бояться введення надзвичайного стану та кулі в лоба. Коли я з ними розмовляв, то їм байдуже, що в них стріляють. Вулиця піде на чергові силові зіткнення, якщо влада не піде на поступки”, - заявив І.Мірошніченко.

Втім, він не уточнив, на коли можна прогнозувати чергові силові зіткнення. Нардеп відмовився називати конкретний день та час, лише зазначивши, що наприкінці цього парламентського тижня вже можна буде зробити висновки про майбутні сценарії і “за логікою після цієї п’ятниці можуть бути чергові зіткнення”.

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Україна | Теги: наступ. протест, активісти, Мірошниченко, євромайдан

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...