Якщо не буде поступок, Майдан піде на зіткнення, - Мірошниченко
04.02.2014 19:28
В разі, якщо на цьому тижні так і не буде поставлено на голосування акт про повернення до Конституції 2004 року, то на вулицях України мітингувальники підуть у наступ. Про це в коментарі УНН розповів народний депутат “Свободи” Ігор Мірошніченко.

“Янукович, можливо, і несвідомо, але штовхає вулицю до активних дій. То ж вулиця розпочне знову нагадувати про себе. Я спілкувався з тими людьми, які стоять на вулиці Грушевського та на Майдані і вони готові на будь-які сценарії. Вони готові до боротьби у будь-який спосіб. Якщо влада їх не чує, то вони готові достукатися до неї у будь-який спосіб, який для них є реальним. Ці люди не бояться введення надзвичайного стану та кулі в лоба. Коли я з ними розмовляв, то їм байдуже, що в них стріляють. Вулиця піде на чергові силові зіткнення, якщо влада не піде на поступки”, - заявив І.Мірошніченко.

Втім, він не уточнив, на коли можна прогнозувати чергові силові зіткнення. Нардеп відмовився називати конкретний день та час, лише зазначивши, що наприкінці цього парламентського тижня вже можна буде зробити висновки про майбутні сценарії і “за логікою після цієї п’ятниці можуть бути чергові зіткнення”.
Теги: наступ. протест, активісти, Мірошниченко, євромайдан


Читайте також:
Коментарі
avatar