65 українських дипломатів підписали звернення про підтримку Майдану
05.02.2014, 14:51
Станом на 11.30 середи, 5 лютого, вже 65 українських дипломатів приєдналися до заяви на підтримку прагнень співвітчизників, що борються за краще майбутнє України. Звернення дипломатів розміщене на сторінці ukrdiplomat.wordpress.com.

«Ми, українські дипломати, в рамках акції «Не бійся! Ти українець!», яка розпочалася 3 лютого 2014 р., виявляючи свою гідність, честь і громадянську позицію, висловлюємо солідарність із тими, хто на майданах у всій країні виборює краще майбутнє для України.

Ми виступаємо за мирне врегулювання існуючої кризи, за результативний переговорний процес, правдиве інформування суспільства та проти насильства і переслідувань.

Ми переконані у правильності стратегічного курсу України на європейську інтеграцію, на впровадження загальнолюдських та демократичних цінностей у нашому суспільстві та державі. Ми хочемо щиро пишатися своєю Батьківщиною, представляючи її за кордоном», – йдеться у зверненні.

Джерело: http://zik.ua/

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Україна | Теги: звернення, дипломати, МЗС

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...