Активісти пікетували Львівську митницю
06.02.2014 13:38
Сьогодні, 6 лютого, до Львівської митниці з попереджувальним пікетом прийшли активісти львівського Майдану.

Як повідомляє Вголос, вони вимагали пропустити гуманітарну допомогу, яку вже тиждень не можуть перевезти через польсько-український кордон. Митники вимагали належним чином оформлених документів, через відсутність яких, мовляв, і не пропускають вантаж.

За словами активістів львівського Майдану, 10-ти тонний вантаж з гуманітарною допомогою, яку зібрали у Любліні, прибув на митницю у Раві-Руській ще 30-го січня. Тоді його не пропустили, тому контейнер відправили в Перемишль, розвантажили та почали перевозити по 50 кг в легкових автомобілях як особисті речі. Проте із вчорашнього дня і їх почали зупиняти.

За словами керівництва Львівської митниці, вони не знають, чи речі є особистими, чи призначені для комерційного використання, а також припускають, що гуманітарна допомога не була оформлена належним чином.

«Ми хочемо нагадати, що вони мають виконувати Закон України, а не вказівки злочинного режиму», - зауважив активіст та депутат міської ради Валерій Веремчук.

«В іншому випадку ми будемо вживати більш рішучих дій», - наголосив він.

Представників Майдану та пресу запросили в приміщення митниці.

Начальник Львівської митниці Міндоходів Сергій Попазогло запевнив, що йому не відомо про випадки двох останніх днів, коли фізичних осіб з речами до 50 кг і вагою до 500 євро не пропускали на Мостиській митниці. Хоча, за словами активістів, відбувається саме так.

Чиновник пообіцяв розглянути усі скарги активістів, яких і далі не зможуть проїхати із гуманітарною допомогою через кордон. У свою чергу активісти пообіцяли поїхати за цією гуманітарною допомогою великою колоною автомобілів.
Теги: митниця, пікет, акція


Читайте також:
Коментарі
avatar