За надану інформацію про вбивць Вербицького і Сеника дають $100 тис.
06.02.2014 13:53
За інформацію, яка допоможе знайти та засудити вбивць галичан Юрія Вербицького (фото) і Романа Сеника, оголошено винагороду у розмірі 100 тис. доларів США. Як інформує zaxid.net, про це 6 лютого на сесії Львівської міськради заявив депутат від Християнської Республіканської партії Богдан Панкевич.

«Я уповноважений оголосити заяву від громадської організації «Українська Галицька Асамблея». Організація і її партнери оголошують винагороду за інформацію, яка допоможе знайти і засудити вбивць галичан Вербицького і Сеника. Фонд - 100 тис. доларів. Закликаю правоохоронців та інші служби, де є порядні офіцери, долучитися до цього», - сказав він.

Нагадаємо, львівський сейсмолог, активіст Євромайдану Юрій Вербицький зник в ніч на 21 січня. Його викрали невідомі на очах в персоналу з Жовтневої лікарні Києва разом з відомим громадським активістом Ігорем Луценком. 22 січня в Бориспільському районі Київської області знайшли труп невідомого із слідами катувань. Родичі впізнали Юрія Вербицького. 24 січня його поховали на Личаківському кладовищі у Львові.

Активіст Роман Сеник помер 25 січня в одній з лікарень Києва від поранень, які отримав 22 січня під час сутичок на вулиці Грушевського. У чоловіка були прострелені легені. У лікарні він переніс кілька операцій, у результаті яких втратив багато крові, а також йому ампутували руку. Роману Сенику було 45 років. Поховали його 27 січня в селі Наконечне Друге, що на Яворівщині.
Теги: протистояння, Роман Сеник, Грушевського, Юрій Вербицький, активісти, євромайдан, вбивство


Читайте також:
Коментарі
avatar