Європарламент закликає ЄС готувати санкції для українських чиновників і олігархів (ВІДЕО)
06.02.2014 16:35
Європарламент закликає ЄС і країни-членів почати готувати персональні санкції для українських чиновників, законодавців, олігархів, які причетні до зачисток протесту в Україні, смерті активістів. Однак поки не говориться про застосування санкцій.

Як повідомляє канал новин 24, відповідна резолюція "Про ситуацію в Україні" була проголосована в Європейському парламенті.

"ЄП закликає інституції ЄС, країни-членів вжити негайні дії, включаючи збільшення дипломатичного тиску і підготовку персональних цілеспрямованих заходів і санкцій щодо поїздок, активів і нерухомості тих українських чиновників, законодавців і їх бізнес-спонсорів (олігархів), які відповідальні за застосування суворих заходів і смерть протестувальників, і активізувати зусилля з тим, щоб зупинити відмивання грошей і ухилення від сплати податків українськими компаніями та бізнесменами в європейських банках", - йдеться у 14 з 22 пунктів резолюції.

Крім того, Європарламент закликає ЄС, США, МВФ, Світовий банк, Європейський банк реконструкції та розвитку, Європейський інвестиційний банк готувати пакет фінансової допомоги Україні.


Теги: Європарламент, ЄС, санкції, резолюція


Читайте також:
Коментарі
avatar