Європарламент закликає ЄС готувати санкції для українських чиновників і олігархів (ВІДЕО)
06.02.2014, 16:35
Європарламент закликає ЄС і країни-членів почати готувати персональні санкції для українських чиновників, законодавців, олігархів, які причетні до зачисток протесту в Україні, смерті активістів. Однак поки не говориться про застосування санкцій.

Як повідомляє канал новин 24, відповідна резолюція "Про ситуацію в Україні" була проголосована в Європейському парламенті.

"ЄП закликає інституції ЄС, країни-членів вжити негайні дії, включаючи збільшення дипломатичного тиску і підготовку персональних цілеспрямованих заходів і санкцій щодо поїздок, активів і нерухомості тих українських чиновників, законодавців і їх бізнес-спонсорів (олігархів), які відповідальні за застосування суворих заходів і смерть протестувальників, і активізувати зусилля з тим, щоб зупинити відмивання грошей і ухилення від сплати податків українськими компаніями та бізнесменами в європейських банках", - йдеться у 14 з 22 пунктів резолюції.

Крім того, Європарламент закликає ЄС, США, МВФ, Світовий банк, Європейський банк реконструкції та розвитку, Європейський інвестиційний банк готувати пакет фінансової допомоги Україні.

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Україна | Теги: Європарламент, ЄС, санкції, резолюція

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...