У Винниках крадуть породистих собак?
07.02.2014 18:55
Обережно! У Винниках крадуть породистих собак! Таке оголошення розмістила на сайті Винники Plus винниківчанка Христина. У ньому вона розповіла про наступне:

"Першого лютого за територію подвір'я вибіг наш пес і довго не повертався (хоча раніше за ним такого не помічали).

Наступного дня, коли він таки не прийшов додому, ми вирушили на пошуки: кликали, свистіли, їздили по Винниках, видивлялись - ніде нема... Подали оголошення в інтернет - глухо.

Сьогодні (4 лютого, ред.) роздрукували і розвішали оголошення по Винниках - подзвонила жіночка, сказала, що у неділю знайшла його і підібрала (ось чому він не повернувся), домовилась з хазяйкою зідзвонитись пізніше, розповісти звідки його забрати.

Пізніше подзвонила інша жінка, сказала, що то вона знайшла пса (потім таки уточнила (чи, скоріше, зізналась), що вона від тієї ж жіночки, що дзвонила раніше)... Виявилось, що пес у Чишках...

Жінка не хотіла пояснювати як він опинився так далеко (просте питання... для людини, якій не доводиться видумувати відповідь на ходу). Домашньої адреси не дали, зустрілись біля школи, щоб там віддати пса. За не малі гроші. Аргументували тим, що його хотіли купити у них за 100$ (що дуже малоймовірно)...

Тому, собачники, дивіться щоб ваших улюбленців (та й вас) не спіткала та ж доля..."
Теги: Винники, крадіжка, винниківчани, злодій, винагорода, собака


Читайте також:
Коментарі
avatar