"Розгону - не буде. Буде бій, дорослий бій" - афганець
07.02.2014 14:31
Афганець Володимир, колишній капітан, який отримав два бойових "Червоного Знамені", вважає, що "беркутівці" переоцінюють свої можливості, коли говорять про розгін Майдану за 15 хвилин. Про це повідомляє Gazeta.ua.

"Беркутівці" - приколісти (сміється) я тут в інтернеті читаю, що нас за 15 хвилин розженуть. Дурні. Я бачив багато таких понтів. Всі полягли... Рідкісні - порозумнішали. Вони не знають, що таке йти на смерть. Йти в атаку, коли поруч падають твої друзі... Я розумію, можна пацанів наркотою накачати. Тоді вони просто м'ясо. Боєць без мізків, без інстинкту самозбереження - просто гарматне м'ясо на бійні", сказав афганець.

За його словами, за правилами бою - обстріляний боєць вартує п'яти новобранців. Обстріляний - це хоча б пару місяців на справжній війні.

"У нас в Києві мінімум 1,5 тис. бійців. Через добу, по тривозі, буде не менше 10 тис. "Берутята" - не обстріляні. Тільки для того, щоб воювати з нами на рівних, їм треба мінімум 50 000 бійців. Цей розклад скаже будь-який нормальний офіцер. А крім наших (афганців) тут ще мінімум десять тисяч бійців знайдеться. Доніс би це хтось до них!", каже Володимир.

"Розгону - не буде. Буде бій, дорослий бій. Хто залишилися з них в живих, будуть згадувати в кошмарах все життя. Як ми згадуємо. Це їм не в пацанів на Груші стріляти картеччю. Нехай знають - ми тут до кінця. Ми залишимо своїм дітям іншу країну. А "беркутята" - нехай дуже подумають, перш ніж брати в руки нарізну (зброю)... Додому вони повернуться в "цинку" або каліками. Як там кажуть донецькі - в асфальт вкатаем. Нам вже нічого втрачати", - резюмував афганець. Фото: http://www.radiosvoboda.org/

Теги: Беркут, євромайдан, афганці, самооборона


Читайте також:
Коментарі
avatar