Події Майдану стали сюжетами для телефонних ігор (ВІДЕО)
10.02.2014 14:06
За останній місяць пограмісти з різних міст України створили близько десятка ігор, присвячених подіям на Майдані. Лише у Львові протягом двох тижнів презентували дві телефонні забавки – «Бімба» та «УкрЄвроРан».

Як повідомляє zik.ua, найбільшою популярністю користується гра «Злі Українці», за основу якої взято принцип знаменитих «Angry Birds».

Головним героєм «УкрЄвроРан» став козак Тур, який на шляху до омріяної країни долає ворогів, схожих на українських «беркутівців». Схожий сюжет і у гри «Ніч на Майдані». Але тут автор – школяр Владислав Крутінь – озброїв козака та «дозволив стріляти».

«Я давно хотів створити якусь патріотичну гру. І от в Україні утворився Майдан. Я був у Києві декілька разів», – зазначив Владислав.

Серед популярних ігор також «Янукович: Тюрма 3D». Користувачі додають: якщо гру ще трохи відгорегувати, то вона має шанси стати хітом сезону.

Найпопулярнішою серед українців стала гра «Злі Українці» – «Angry Ukrаinian» – її найчастіше шукають для закачування в Інтернеті і, відповідно, найчастіше завантажують на телефони та планшети. Число користувачів уже сягнуло кількох десятків тисяч.

Гра має 20 рівнів складності. Замість «злих пташок» – розгнівані українці, які знищують «беркутівців» і «ті тушок».

Психологи кажуть, що такі ігри позитивно впливають на психіку людей, додають більше впевненості у собі.

«Ситуація зараз не визначена, – пояснює психолог-практик Христина Туранська. – А в компютерній грі є визначеність, є ясність, є відчуття того, що можеш брати активну участь у подіях, що від тебе багато чого залежить. І ти можеш вирішувати проблему».

Майданівську тематику підхопили і російські програмісти. Щоправда, їх тональність суттєво різниться, від настроїв українських ігор. Наші сусіди створили онлайн-проект, сюжет якого розвивається у 2017 році. В Україні у цей час, за задумом авторів, панують хаос і анархія. Країна немає президента та уряду. А геймери мусять об'єднатися, щоб вигнати війська НАТО. Тоді усі знову житимуть щасливо.


Теги: телофон, майдан, смартфон, програмісти, ігри


Читайте також:
Коментарі
avatar