Я ратую за Конституцію 2004 року, у нас не залишається часу, - Кучма
10.02.2014, 16:17
Другий президент України Леонід Кучма вважає, що сьогодні на поступки повинна піти у першу чергу українська влада, бодай тому, що через її "непослідовні й незрозумілі для громадян дії з припинення євроінтеграції виникла криза".

"Неадекватні дії силовиків на Майдані в ніч на 30 листопада переорієнтували Євромайдан із громадянського протесту на масові антиурядові виступи. Влила масла у вогонь і правляча більшість в парламенті. Прийняті нею 16 січня "антимайданівські закони" фактично спровокували радикальне крило Євромайдану", - переконаний Кравчук, про що він розповів в інтерв'ю виданню "Інтерфакс-Україна".

Сьогодні ж, вважає екс-президент, на перший план вийшли ті сили , які роблять акцент на глибинні причини , які призвели до кризової ситуації в суспільстві . Їх усі знають.

"Отже, влада не повинна робити вигляд , що Євромайдан - проблема лише опозиції . Це величезна помилка . Великою мірою Євромайдан - це діагноз настроїв у суспільстві. І з цим не можна не рахуватися, тим більше відверто ігнорувати. Я переконаний , що якби влада вчасно зреагували на вимоги учасників Євромайдану й прийняла відповідні рішення, передовсім - кадрові, то до нинішнього стану справа не дійшла б", - так гадає друггий президент України.

На його думку, сьогодні потрібно шукати вихід уже із сформованої ситуації, зокрема, тепер уже важко не погодитися з необхідністю повної амністії активістів.

"І необхідно повернутися до Конституції 2004. Я ратую за Конституції 2004 року не тому , що вона досконала. Ні. У нас не залишається часу. Україна як держава тріщить по швах. Сідайте потім, вдосконалюйте", - додав Кучма.

Джерело: http://24tv.ua/

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Україна | Теги: Протест, Леонід Кучма, влада, євромайдан

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...