Жириновський: "Росія повинна припинити вважати сусідні держави "братніми народами"
13.02.2014, 16:04
Лідер ЛДПР Володимир Жириновський вважає, що Росії слід припинити розглядати сусідні держави як «братні народи», заявив політик у ході Московського економічного форуму.

«Припиніть (вживати - прим. ред.) ці назви «братні народи» - нічого немає братнього. Ворог сидить на ворогу і ворогом поганяє ... Забудьте ці слова, вони вороги наші номер один, вони з фашистською Німеччиною топтали наші землі - всі ці слов'яни - болгари, серби і Західна Україна, а ми все їм братні», - закликав Жириновський.

Політик упевнений у тому, що Росія не повинна давати нікому жодних знижок і повинна торгувати за середньоєвропейськими цінами.

На думку лідера ЛДПР, Росії потрібно акцентувати свою зовнішню політику не на західному векторі, а на південному. «Не треба було рухатися на Захід, як російські царі, потрібно рухатися на Південь. На Півдні нас чекають і люблять, ми йдемо туди, де нас не чекають і не люблять. Ми 100 років робимо не те, що треба», - сказав Жириновський і додав, що в двері Росії стукають Туреччина та Іран.

При цьому, на його думку, Україна і країни Балтії відштовхують Росію. «Навіщо це потрібно? Вони б давно здохли без нашої допомоги», - заявив Жириновський.

Джерело: http://ua.korrespondent.net/

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Світ | Теги: Жириновський, Росія, слов'яни, західна україна

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...