Курс долара повинен бути 5 гривень, - економічна програма Євромайдану (ВІДЕО)
15.02.2014 17:15
НБУ штучно посилив доларову паніку і ажіотаж, значно збільшивши емісію гривні. Але вся ця метушня навколо курсу 8 відволікає увагу, що пора повертатися до курсу 5. Адже над-дорогий долар (яким є навіть курс 8, не кажучи вже про ще вищий, який склався останніми днями) стимулює вже не експорт, а пограбування країни.

Механізм пограбування полягає у тому, що велику частку експортної валютної виручки олігархи ховають за кордоном і в Україну валюта надходить в "урізаній" кількості. Але олігархи все одно хочуть мати достатньо гривень для продовження бізнесу в Україні. Тому їм необхідно обмінювати цю "урізану" валюту за завищеним курсом, щоб отримати ту саму кількість гривень!

Отже,штучно "урізана" валютна виручка вимагає штучно завищеного валютного курсу. Національний банк України виступає співучасником цієї тіньової схеми, забезпечуючи ненормальний курс гривні.
Євромайдан і опозиція наполягають– курс гривні повинен бути 5 грн/дол., для цього слід ліквідувати тіньові схеми приховування валютної виручки, тим самим припинивши пограбування України та зубожіння населення.

Також обговорено інші пункти економічної програми і планів Євромайдану і опозиції. Хоча ще невідомо хто буде єдиним лідером – Кличко, Тягнибок, Яценюк чи хтось інший –, вже точно відомо, що конкретно буде зроблено для народу.


Теги: валюта, нацбанк, долар, Економіка, курс, євромайдан


Читайте також:
Коментарі
avatar