На позиціях "Беркута" знайшли сотні гільз від бойових патронів
17.02.2014 12:03
Учора під час прибирання барикад на Грушевського журналісти вперше мали можливість піднятися на урядовий пагорб і побувати за укріпленнями "Беркута". Там вони виявили гільзи від патронів до рушниць 12 калібру.

Про це польський журналіст Петро Андрусечко написав у виданні [url=http://www.new.org.pl/1658,post.html]Nowa Europa Wschodnia[/url].

"У безпосередній близькості від барикади, але з боку "Беркута", валялися петарди і "коктейлі Молотова", які не вибухнули", - зазначив Андрусечко.

"Але найцікавішими були купи гільз від боєприпасів, використаних "Беркутом" під час битви на Грушевського. Їхня кількість (сотні, якщо не тисячі) вказують масштаби застосування зброї", - повідомив польський журналіст.

Зокрема, на місці дислокації силовиків журналісти знайшли гільзи від чотирьох типів патронів 12 калібру іноземного виробництва, які відрізнялися за кольором. Серед них - червоні гільзи від набоїв виробництва французької компанії Spartan, помаранчеві – чеської фірми Sellier&Bellot, білі – без розпізнавальних написів, але журналісти зі США визначили, що вони – американського виробництва, а сині – польської фірми FAM Pionki.

"А тепер, найголовніше, на сайті "FAM Pionki" серед моделей боєприпасів, сині патрони знаходяться у розділі "Спеціальні боєприпаси – бойові патрони", позначені символом LFT – 6.8 (12-й калібр). У патроні є 12 свинцевих дробинок", - пише Андрусечко.

На сайті фірми FAM Pionki не зазначено, для чого застосовуються такі патрони. Разом з тим діаметр в 6,8 мм вказує на те, що це не дріб, а потужніша картеч. Джерело: http://24tv.ua/

Теги: Зброя, Грушевського, Беркут


Читайте також:
Коментарі
avatar