Я щасливий тому, що відбулося минулої суботи, - Маркевич
23.02.2014, 20:22
На сьогоднішній день в харківському "Металісті" неконтрольована ситуація. Про це в інтерв'ю ukrfootball.ua сказав головний тренер команди Мирон Маркевич.

"Зараз в нашому клубі ситуація просто неконтрольована, повірте, не перебільшую. Президента немає, його заступники розгублені. Більше того: нам вже три місяці не платять зарплату, тому далі, очевидно, буде ще гірше. Чи розбіжаться гравці і чи припинить існування клуб? Може", - сказав він.

При цьому намагається не панікувати.

"Давно навчив себе спокійно ставитися до всього, що відбувається: як хорошого, так і поганого. По-друге, дещо вам розкажу: мій тато в 16 років потрапив у німецький концтабір - як остарбайтер, а коли повернувся в Україну, його відправили до Сибіру - як "зрадника Батьківщини"; рідний брат батька взагалі відсидів у в'язниці за те, що воював в рядах УПА.

До чого веду? Я щасливий тому, що відбулося минулої суботи, - ось, що важливо! А не всякі там футболи...", - резюмував Мирон Маркевич.

Джерело: http://gazeta.ua/

Фото: http://prosport.tsn.ua/

Більше про новини спорту можна дізнатися тут.

Категорія: Спорт | Теги: відставка, Мирон маркевич

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...