Лікар Комаровський російським батькам: Ніхто нас не вбиває! (ВІДЕО)
03.03.2014 19:46
Відомий в Україні та Росії лікар Євген Комаровський попросив батьків з Росії пояснювати росіянам, що на вулицях українських міст не бігають бандерівці, а росіян ніхто не ущемляє. Про це пише «Українська правда».

«У 1996 році, коли написав першу книгу для вас «Початок життя вашої дитини», я писав про загартовування. Я написав, що загартовувати дитину треба. Адже, оглянувшись по сторонах, ніхто не може бути впевненим, що нашим дітям не доведеться мерзнути в окопах. І я прекрасно пам’ятаю, який у мене вдома був скандал. Як мені дружина розказувала, що навіщо писати всі ці жахи. І зараз усім цим хлопцям, які народились у той рік, 1996 рік, – по 19 років, вони служать у російській армії», – почав свою розповідь Євген Комаровський.


Як пояснює педіатр, за оcтанні два дні йому довелось дуже багато разів спілкуватись із пацієнтами і друзями з Росії.

«Я бачу чітке розділення суспільства: ті, хто в Інтернеті, і ті, хто перед телевізором», – каже Євген Комаровський.

«Ті, хто перед телевізором, зараз намагаються мене і моїх дітей рятувати. Друзі, найбільше потрясіння для мене зараз те, що я бачу по російських каналах», – каже Комаровський і називає пропаганду російських ЗМІ «просто катастрофою» та «інформаційним геноцидом».

«Ніхто нас не вбиває, ніхто в моїй Україні не заважає говорити російською мовою!» – каже Комаровський.

Далі лікар пояснює, що всі, хто дивиться «Школу лікаря Комаровського», точно мали помітити, що вона – російською мовою. Більше того, популярні в Україні політичні ведучі Євген Кисельов та Савік Шустер ведуть свої передачі російською мовою.

«Коли я дізнаюсь, що у нас тут по вулицях бігають бандерівці, я сам хочу на нього, бандерівця, подивитись. Це якась ніби зла відьма, про яку всі чули, але ніхто не бачив. Я сьогодні читав порівняння бандерівця з чупакаброю. От про них усі говорять, але ніхто не бачив», – коментує Комаровський.

«Це просто жахливо, уявіть собі реальну ситуацію. Від того місця, де я зараз знаходжусь, до кордону з Росією – 38 кілометрів. А до центру Бєлгорода – 70. Ви можете собі уявити, що над мерією Бєлгорода мешканець Києва повісив прапор України? Ви можете собі це просто уявити? Як би ви на це реагували? Але це сталось у Харкові. Москвич, який приїхав сюди з Бєлгрода автобусом (їх близько тисячі приїхало, це інше питання – хто їх сюди пустив, хто їм заплатив) підняв на Харківською радою прапор Росії», – пояснює Комаровський.

Він каже, що в Україні, як і в будь-якій іншій країні, є свої проблеми і є «ідіоти».

«Але, будь ласка, дайте нам самим з нашими ідіотами розібратись, ми зможемо», – каже лікар.

Він також просить усіх його читачів, глядачів, пацієнтів поширювати реальну інформацію серед знайомих.

«Я прошу вас! Зробіть мені, як людині, яка 35 років лікує ваших дітей, послугу», – просить відомий педіатр.

«Повторіть цю інформацію вашій бабусі-сусідці, всім тим, які впевнені, що тут бандерівці вбивають росіян», – каже лікар.
Теги: звернення, Євген Комаровський, інтервенція


Читайте також:
Коментарі
avatar