У Верховній раді внесли законопроект про вступ України в НАТО
05.03.2014, 16:55
У Верховній Раді зареєстровано законопроект на підтримку вступу України в НАТО. Його текст опубліковано на сайті парламенту, повідомляє Gazeta.ua. Законопроект має номер 4354 і зареєстрований 4 лютого.

Законопроект являє собою поправки до закону "Про основи національної безпеки". Зокрема, він пропонує внести до статті 6 цього закону, де йдеться про національні пріоритети України, згадка про інтеграцію "в євроатлантичний простір".

У статтю 8, де перераховані основні напрями державної політики в галузі безпеки, слідом за словами "набуття членства у Європейському Союзі" пропонується вписати "та Організації Північноатлантичного договору".

Крім того, законопроект передбачає внесення поправок до закону "Про засади внутрішньої і зовнішньої політики". Зі статті 11 пропонується виключити пасаж про те, що Україна є позаблоковою державою. У цю ж статтю (у частині, де перераховані принципи зовнішньої політики) пропонується додати пункт про "членство України в Організації Північноатлантичного договору та участі у створенні європейської системи колективної безпеки".

Ініціаторами законопроекту є депутати від "Батьківщини" Борис Тарасюк, Валентин Королюк, Олександр Чорноволенко.

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Україна | Теги: НАТО, законопроект, верховна рада

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...