Відомі українські актори звернулися до колег та глядачів у Росії (ВІДЕО)
06.03.2014, 18:47
Відомі українські актори, режисери, театральні критики записали звернення до російських колег та російського глядача. У ньому розказали, чому і як українці відстоюють свою свободу і що значить боротьба за незалежність в Україні. Відеозвернення опублікувало Громадське.ТБ.

Ада Роговцева, Ольга Сумська, Володимир Горянський, Ірма Вітовська та інші актори записали звернення за одну ніч на камерній сцені Національного академічного театру імені Івана Франка. Говорили експромтом, загалом про мир і про те, що багато років українці і росіяни розуміли один одного без жодної агресії. Просили також схаменутися російські війська і бажали терпіння українським солдатам.

"Ми зажди говоримо на одній мові. Мові мистецтва.У нас є російський театр. Український театр. Є театри, які працюють на двух мовах. І ми не хочемо щоб нас з вами хтось посварив. Ми в Україні відстоюємо нашу свободу. Нашу незалежність. Нашу людську гідність. Саме про це написані кращі п'єси світової драматургії. Саме до цього прагне кожен народ. Ми чекаємо від вас розуміння та підтримки".

Завершила виступ Ада Роговцева: "Моя батьківщина - сцена. Наша батьківщина - сцена. Але наш дім - Україна".

Джерело: http://gazeta.ua/

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Україна | Теги: актори, звернення, українці. росіяни, патріотизм, сепаратизм, Крим

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...