Львів'яни позбавили Башмета почесного звання
13.03.2014, 21:55
Вчена рада Львівської національної музичної академії імені М.В.Лисенка (ЛНМА) ухвалила рішення позбавити російського альтиста і диригента Юрія Башмета титулу почесного професора академії. Про це повідомляє zaxid.net.

Обурення академічної спільноти ЛНМА викликала поява прізвища колишнього львів’янина Юрія Башмета серед підписантів листа російських діячів культури на підтримку військової агресії РФ у Криму. У 2012 році йому було присуджене звання почесного професора ЛНМА ім. М.В.Лисенка.

«Поставивши свій підпис під зверненням на підтримку військової агресії проти країни де він виріс, Юрій Башмет засвідчив що він не гідний не лише голосних титулів а й величного наймення "Маестро”», – зазначається у заяві вченої ради ЛНМА, надісланій на адресу ZAXID.NET.

Відтак вчена рада своєю ухвалою від 12 березня постановила позбавити Юрія Башмета титулу почесного професора ЛНМА ім. М.В.Лисенка.

Тереза Старух, відповідальний секретар вченої ради ЛНМА, куди входить понад 40 людей, підтвердила, що рішення про позбавлення Башмета звання почесного професора було ухвалене практично одноголосно.

«Лише один член вченої ради утримався під час голосування», – зазначила Тереза Старух, відмовившись назвати його ім’я.

У жовтня 2012 року Юрія Башмета також нагородили «Золотим гербом міста Львова».

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Львів | Теги: почесне звання, львів'яни, Брій Башмет

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...