"Російське вбиває!", - флешмоби проти товарів РФ
17.03.2014, 19:08
Напередодні кримського референдуму Громадянський рух "Відсіч" влаштував флешмоби у київських супермаркетах із закликом відмовитися від товарів, виготовлених у Російській Федерації.

Як зазначає "Відсіч" на своїй сторінці у Facebook, у супермаркетах "Перекресток" та "BILLA" на Дарниці активісти синхронно впали на підлогу, розкидавши навколо себе плакати: "Ані копійки окупантам!", "Російське купив - війну оплатив!" та ін.

"Ідея акції - донести української громадськості, що купувати російські товари - значить фінансувати окупантів, - зазначили організатори заходу. - Учасники акції переконані, що всі громадяни України повинні не допустити, щоб їхні ж гроші Кремль використовував проти України: на зброю і плату для своїх зелених чоловічків і засланих російських кримінальників-провокаторів, а також на утримання путінських ЗМІ, які безсовісно брешуть про Україну".

"Кожна копійка, витрачена на російський товар, - наголошується в заяві руху "Відсіч", - може повернутися до українців кулею з російського автомата або убивчою брехнею про Україну з екрану телевізора".

Джерело: http://korrespondent.net/

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Україна | Теги: товари, акція, флешмоб

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...