Путін висунув Україні нові територіальні претензії і заявив, що українців не існує
18.03.2014 16:02
Під час промови з приводу "вступу" Криму до складу РФ Володимир Путін заявив, що у 1918 році, після розпаду Російської імперії, більшовики "з одним їм відомих міркувань передали Українській Союзній Республіці території, що належали Росії".

З огляду на нинішні обставини це можна тлумачити в термінах якщо не декларації намірів, то, як мінімум, завуальованої погрози подальшого порушення територіальної цінності України.

Виправдовуючи російську агресію, Путін заявив, що в Криму усе просякнуто російською гордістю.

«Щоб зрозуміти, чому кримчани зробили вибір на користь Росії, потрібно знати історію Криму. В Криму все просякнуто нашою гордістю, там і Херсонес, де хрестився князь Володимир», - заявив Путін, приєднавши до «славної історії Росії» київського князя.

Також Путін заявив, що у Криму буде три державні мови.

Провину за ситуацію у Криму Путін поклав на Микиту Хрущова, який прийняв одноосібне і кулуарне рішення про передачу Криму Україні.

"Що рухало Хрущовим? Бажання заручитися підтримкою української партноменклатури чи почуття вини за репресаії, які він організовував в Україні? Хай з цим розбираються історики",-заявив Путін.

Також президент Росії заявив, що українці, в тому числі і російськомовні, дуже страждали від перманентної політичної кризи. «Людям остогидла постійна зміна президентів в Україні», - заявив Путін.

Він також зазначив, що Росія визнавала Крим частиною України, але зараз в Україні до влади прийшли «послідовники Бандери» і відмовитись від допомоги кримчанам «було б зрадою».

Путін також заявив, що не скористався отриманим правом задіяти збройні сили проти України. За словами, Путіна він не вводив війська до Криму, оскільки «вони там і так були за міжнародним договором». «Росія навіть не досягла їхньої граничної чисельності», - зазначив Путін.

Також російський президент висловив подяку народу Китая за зважену позицію по Україні, а також висловив сподівання, що Росію зрозуміють німці.

На думку Путіна, Німеччина повинна зрозуміти приєднання Криму до Росію, оскільки Росія дозволила воз'єднання Німеччини.

Крім того він заявив, що росіяни та українці - це один народ, а "Киев - мать городов русских".

На завершенні Путін закликав Федеральні збори прийняти Крим і Севастополь в склад РФ

«Я вношу до Федеральних зборів і прошу розглянути конституційний закон про входження до Російської Федерації двох нових суб’єктів Республики Крим и города Севастополя», - цитує Путіна Еspreso.tv. Фото: http://www.unian.ua/

Теги: Агресія, Путін, Крим


Читайте також:
Коментарі
avatar