РНБО сигналізує про передислокацію українських військових у Криму
24.03.2014, 14:17
Рада національної безпеки і оборони України (РНБО) доручила Міністерству оборони здійснити передислокацію військових підрозділів, що перебувають у Криму, заявляє в. о. президента України, голова Верховної Ради Олександр Турчинов.

Про це повідомив на погоджувальній раді в.о. президента України, голова Верховної Ради Олександр Турчинов, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Рада Національної безпеки і оборони ухвалила рішення стосовно доручення Міністерству оборони здійснити передислокацію військових частин, які перебувають в Автономній Республіці Крим", - повідомив О.Турчинов на погоджувальній раді керівників фракцій і комітетів Верховної Ради України.

За словами в. о. глави держави, РНБО доручила Кабміну здійснити евакуацію сімей військовослужбовців. "Кабінет Міністрів отримав доручення забезпечити розміщення сімей військових, а також усіх, хто сьогодні вимушений залишати будинки під тиском та агресією окупаційних військ російської армії", - заявив О.Турчинов.

Фото: http://www.radiosvoboda.org/

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Україна | Теги: мобілізація, передислокація, турчинов, армія, РНБО, анексія, Крим

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...