У Винниках розпочався футбольний турнір присвячений Героям "Небесної сотні"
24.03.2014 19:37
Сьогодні, 24 березня, у Винниках на штучному полі стадіону ім.Богдана Маркевича розпочався великий дитячий футбольний турнір, який його організатори присвятили світлій пам’яті людей, які віддали своє життя за волю й незалежність України на Євромайдані в Києві.

Вшанувати пам’ять Героїв Небесної сотні у наше місто прибуло 28 колективів із усіх регіонів Західної України (а це – майже триста учасників!). Привітати дітей - учасників турніру прийшли заслужений тренер України Мирон Маркевич, заступники міського голови Винник Олег Шевчук і Тарас Дмитерко, відомий спортивний журналіст Павло Пилипчук.

Під час урочистого відкриття турніру до присутніх з вітальними промовами звернулися заслужений тренер України з футболу Мирон Маркевич і заступник міського голови Винник з питань діяльності виконавчих органів влади Олег Шевчук.

«Дорогі діти, пам’ятайте, що люди, на честь яких ми сьогодні зібралися, загинули задля того, щоб ми з вами сьогодні жили у вільній та незалежній державі,» - мовив Мирон Маркевич.

«Перш за все наголошу, що звідки б ви не приїхали, ви всі – наші діти! – з такими словами звернувся до юних футболістів Олег Шевчук. – Тому бажаю вам усім міцного здоров’я, щастя й спортивного зросту. Нехай ваші долі будуть щасливими і на життєвій стежині, і в спорті. Любіть свою державу, свій народ так, як їх любили й шанували Герої Небесної сотні.»

У першому матчі турніру зустрілися юні футболісти 2000 року народження – ФК «Рух» (Винники) – «Карпати» (Львів). Винниківчани, яких тренує Ігор Дідик, перемогли завдяки голу Левчука – 1:0.

Розклад матчів турніру, присвяченому світлій пам’яті Героїв Небесної сотні

25 березня 2014 року:

10-00 – «Рух» – СДЮШОР (Ужгород) – 3:0.
11-00 – «Юніор» (І-Франківськ) – «Карпати» (Львів).
12-00 – «Ніка» (І-Франківськ) – ЛДУФК (Львів).
13-00 – СДЮШОР (Черкаси) – «Буковина» (Ужгород).
14-00 – «Рух» - «Карпати» (Львів).
15-00 – «Юніор» (І-Франківськ) – СДЮШОР (Ужгород).
16-00 – «Ніка» (І-Франківськ) – «Буковина» (Чернівці).
17-00 – СДЮШОР (Черкаси) – ЛУФК (Львів).

26 березня 2014 року:

10-00 – Поєдинок за сьоме місце.
11-00 – Поєдинок за п’яте місце.
12-00 – Поєдинок за третє місце.
13-00 – Фінал.
14-00 – Урочисте закриття турніру юнаків 2000 року народження. Джерело: http://vynnyky.in.ua/

Теги: Тарас Дмитерко, Рух, Футбол, турнір, Олег Шевчук, Мирон маркевич


Читайте також:
Коментарі
avatar