«Правий сектор» розпочинає на Львівщині розбудову партійних осередків (ВІДЕО)
25.03.2014 21:05
Формуючи склад своєї політичної партії, «Правий сектор» робитиме ставку на патріотизм і порядність. У партії вважають, що країна перебуває в такому стані, коли потрібно залучати не лише людей, які її люблять, але й тих, які знають і вміють рятувати в ситуації, в якій опинилася країна.

Про це сьогодні, 25 березня, заявив політичний референт «Правого сектору» Львівщини Віталій Сергатюк, – повідомляє ZIK.

«Ми не збираємось насаджувати партійних функціонерів там, де вони не мають належної кваліфікації. Нещодавно у Львові почав працювати партійний офіс «Правого сектору». Він – на Міцкевича, 8. Тож, якщо у когось є скарги, побажання чи конструктивні пропозиції до нашої подальшої діяльності, вони це можуть зробити у будь-який час», – розповів Сергатюк.

«На жаль, складається таке враження, що дехто хоче вирішувати свої особисті питання, користуючись брендом «Правий сектор». Зокрема, судді львівських, районних та вищих інстанцій стали заручниками своєрідних самодіяльних груп, які поводять себе вкрай брутально, вимагають винесення тих чи інших ухвал на свою користь. Тому ми прийняли рішення розформувати всі угрупування, які діяли під егідою «Правого сектору». А нове утворити з тих, хто пройшов випробовування Майданом і довів свій патріотизм», – повідомив Віталій Сергатюк.

Також він зазначив, що львівський «Правий сектор» не мститиме за вбивство Сашка Білого, лише буде спроба дати адекватну оцінку усьому, що відбулося.


Теги: правий сектор, активісти, Віталій Сергатюк


Читайте також:
Коментарі
avatar