6 квітня у Винниках відбудеться великий передвеликодній ярмарок
26.03.2014 17:30
З метою збереження, підтримки та розвитку українського народного мистецтва і добрих українських традицій кулінарного мистецтва вже кілька років у місті Винники проводяться фестивалі-ярмарки народних умільців, що користуються значною популярністю серед винниківчан та гостей краю.

6 квітня 2014 року Історико-краєзнавчий музей м. Винники запрошує на ВЕЛИКИЙ ПЕРЕДВЕЛИКОДНІЙ ЯРМАРОК, на якому можна буде придбати справжні домашні продукти високої якості: молоко, сир, масло, м’ясні вироби, овочі та фрукти, мед, солодощі, тощо. Власники фермерського господарства «Шеврет» із Мостиського району запропонують сири (кроттен, бюш, томет, фету, сігалон), виготовлені за традиційною французькою технологією, а представники товариства «Жива земля» - молочні продукти за швейцарськими рецептами. Різноманітну органічну продукцію також представлятимуть «Життєдайне виробництво фермерського господарства Костів», «Смак українських Карпат», «Смак життя.

На ярмарку кожен зможе обрати товари до смаку серед різноманітної «солодкої» продукції пасічників Вінниччини та Прикарпаття.

Цікавим доповненням до програми ярмарку буде приготування давніх українських страв та їх дегустація, гаряча випічка, а також розпродаж добрих саджанців Львівщини.

Гості ярмарку матимуть змогу спробувати свої сили у стрільбі з лука та арбалета, придбати вироби народних майстрів: ткані та вишивані вироби, гаварецьку кераміку, ковані вироби, вишиванки коломийських майстринь.

Організатори ярмарку запросили народних майстрів для проведення майстер-класів для усіх бажаючих із гончарства, ковальства, лозоплетіння.

Також під час ярмарку можна буде оглянути діючі виставки музею.

Організатори ярмарку чекають Вас у неділю, 6 квітня з з 10.00 до 17.00 год. за адресою: м. Винники, вул. В.Івасюка, 5. Конт. Тел.: (032) 296-33-33(032) 296-33-33; (032) 296-01-90(032) 296-01-90 (Лариса); e-mail: мusem.vynnyky@gmail.com


Теги: Винники, ярмарок, музей


Читайте також:
Коментарі
avatar