Росія не має намірів перетинати кордони України, - Лавров
29.03.2014, 13:33
У Росії абсолютно немає жодного наміру та інтересів перетинати кордони України. Про це заявив міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров, передає прес-служба російського МЗС.

"Ми тільки дуже хочемо, щоб робота була колективною і щоб ті безчинства, які західні країни намагаються замести під килим і представити ситуацію в милостивих тонах і фарбах, були припинені, щоб вони усвідомили свою відповідальність", - зазначив міністр.

Він підкреслив також "задоволення" Росії наміром українського керівництва роззброїти "всіх, хто не законно володіє зброєю".

"Якщо це результат роботи наших західних партнерів, то, повторюю, ми задоволені тим, що відбувається. Будемо готові продовжувати разом з ними шукати спільні рекомендації для українців, які триватимуть в руслі припинення будь-якої незаконної активності і стануть почтаком глибокого конституційного процесу з реформування держави", - сказав Лавров.

Разом з тим, глава російського МЗС наполягає на ідеї федералізації України і вважає, що "іншого шляху - немає".

"Враховуючи частку корінного російського населення, ми пропонуємо і переконані, що іншого шляху немає, тим більше, що про це багато разів заявляли деякі кандидати в президенти України, зробити російську мову другою державною мовою, а всередині кожного суб'єкта федерації забезпечити права мов меншин відповідно до Європейської хартії регіональних мов або мов меншин", - цитує Лаврова Українська правда.

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Світ | Теги: анексія, Росія, Агресія, Лавров

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...