Цієї ночі Україна перейде на літній час
29.03.2014 14:26
Сьогодні вночі, з 29-го на 30 березня, Україна перейде на літній час. Відповідно до постанови Кабінету міністрів, на території країни о 3:00 за київським часом запроваджується літній час переведенням годинникової стрілки на одну годину вперед.

При цьому самопроголошена влада Криму прийняла рішення запровадити на півострові московський час, перевівши стрілки годинників на дві години вперед.

«Згідно з постановою Держради Республіки Крим від 17 березня 2014 року № 1763-6/14 з 30 березня 2014 року рух залізничного, водного, повітряного міжміського автотранспорту загального користування, а також робота міжміського телефонного, телеграфного зв'язку на території Республіки Крим здійснюються відповідно до московського часу», - йдеться в повідомленні прес-служби самопроголошеної Держради Республіки Крим.

Окрім того, органам так званої влади у Криму доручено розробити і здійснити необхідні організаційні заходи щодо переходу до обчислення часу з московським часом на відповідних підприємствах, в організаціях та установах.
Таким чином, між Кримом і континентальною Україною буде різниця в часі в 1 годину. Джерело: http://vgolos.com.ua/

Теги: літній час, годинник


Читайте також:
Коментарі
avatar