Мілевський підписав контракт з винниківським «Рухом»
01.04.2014 16:47
Відомий український нападник Артем Мілевський підписав піврічний контракт з діючим чемпіоном львівської обласної Прем’єр-ліги винниківським «Рухом».

Про це повідомив президент команди Григорій Козловський.

«Радий, що нам таки вдалося переконати Артема підписати піврічний контракт з нашою командою. Зізнаюся, вмовити його грати на обласному рівні було дуже непросто. Фінансові умови Артема розголошувати не буду, однак скажу, що вони далеко не такі, які у нього були в інших професійних командах. Гадаю футбол у Винниках тепер буде цікавішим, і чимало людей приїдуть подивитися саме на Мілевського. Дебютувати Артем зможе у першому турі нового чемпіонату обласної Прем’єр-ліги у грі проти львівської «Погоні». Цей матч відбудеться у Винниках у неділю, 6 квітня, - сказав Григорій Козловський.

«Нападника ми уже встигли заявити у ФФЛ і він, швидше за все, вийде в основі у першому турі, - каже Роман Гданський, головний тренер команди. – Радий, що у нас, окрім Олега Шептицького, буде ще один потужний форвард».

Нагадаємо, тижнем раніше президент команди «Рух» Григорій Козловський уже заявляв про свій намір запросити до себе в команду Артема Мілевського.

Завтра зранку Артем повинен прилетіти до Львова і приступити до тренувань з новою командою, повідомляє Вголос.

P.S. Не забувайте, що сьогодні перше квітня... Фото: http://telegraf.com.ua/

Теги: артем мілевський, Рух, Григорій Козловський


Читайте також:
Коментарі
avatar