Росія не походить з Київської Русі, - російський кінорежисер
05.04.2014 22:23
"Я написав велику статтю про те, що є малий народ і великий народ, європейський народ і гігантський російський народ. Гігантський російський народ ніколи не мав громадянської свідомості". Про це сказав відомий кінорежисер Єгор Кончаловський.

"Є.Кончаловський: Всі мої ідеї сприймаються надзвичайно критично нормальними російськими людьми. І це нормально. Якщо б 30% населення країни сприймало мої думки як належне, це була б інша країна.

Треба думати, як країна розвиватиметься і які завдання стоятимуть перед наступним урядом, оскільки цей уряд і ця влада не в змозі вирішити ці проблеми", - заявив відомий режисер в інтерв'ю top.rbc.ru.

- Ви ставите діагноз, згідно з яким ми зараз - у Київській Русі, у Середньовіччі ...


- Не в Київській - в Московській. Київська Русь не співпрацювала з Батиєм, вона була зруйнована татарами за допомогою Московського князівства. А в Московському князівстві були абсолютні колаборанти у владі, і вони індоктринували ординський синдром в російську свідомість.

Чернишевський чудово написав, що в кожному з нас трохи сидить Батий. Є великий Батий в Кремлі, під ним - ще десяток, тисячі, потім сотні тисяч Батиїв, а потім - найменші, але вони - начальник паспортного відділу, ліфтер - це теж Батий.

Культура народу сьогодні успішно звільнилася від європейських традицій, які були насильно нав'язані їй Петром, і від тієї частини європейського російського, що було виховане за 300 років. Тому сьогодні царюють Московія, ординський синдром і видимість демократії". Фото: http://dt.ua/

Теги: Єгор Кончаловський, Україна, Росія, Київська Русь


Читайте також:
Коментарі
avatar