Допоможіть зробити добру справу, - Ірина Колцун
08.04.2014 15:55
«Дорогі винниківчани, депутати, місцева владо і підприємці! Звертаються до вас мешканці нижньої частини Винник, що в районі колишнього радгоспу», - такими словами розпочала звернення від мешканців Винник Ірина Колцун, яке опублікувала у своєму дописі на сторінці сайту Винники Plus у Facebook.

«У нас є невеличкий парк, тобто та його частина, яка ще не захоплена і не забудована, - пише Ірина. - До недавнього часу ця територія була жахливо засмічена і нагадувала швидше сміттєзвалище, ніж парк.

Небайдужі мешканці організувались та не шкодуючи свого часу і сил прибрали цю паркову зону. Своїми силами зробили кілька лавочок і розчистили ділянку, на якій мріємо мати дитячий майданчик, щоб було куди привести дітей і провести час з користю та приємністю.

Та сертифікований майданчик не по кишені самим мешканцям і ми дуже сподіваємось на те, що нас почують небайдужі люди, що можуть зробити добру справу і принести радість дітям і врятувати маленький шматочок нашого краю від подальшого занепаду і засмічення».
Теги: толока, парк, Ірина Колцун, винниківчани


Читайте також:
Коментарі
avatar